Říjen 2013

E - mail panu Brazdilovi

23. října 2013 v 20:01
Snazil jsem se panu Brazdilovi napsat mail ale Something is rotten in the state of Denmark.

Adresa z prispevku na velejesterove strance silenstvi je neplatna.

14 Vratislav Vratislav | E-mail | Dnes v 2:04 | Reagovat
Dobrý den,
chci ve věci onoho mejlu co přišel do Holešova sdělit, že díky dostatečné míře zdravého rozumu jeho příjemců, jak se zdá, nemá nikdo potřebu mu věnovat jakoukoliv pozornost. Naopak může být považováno za nanejvýš příznivé, že pisatel svým jednáním upozornil na článek o darované oponě třeba i některé čtenáře, kteří jej doposud nečetli. Za to jsme jistě rádi.
A hlavně, pokud by s tím přesto měl někdo problém, tak by měl vzít v patrnost, že pokud si rabín Šach ke svému 350. výročí vybral právě tuto oponu do své synagogy, jistě nelze pochybovat, že si i velmi pečlivě vybral ty, skrze které měla být opona darována. To si přece nikdo nedovolí zpochybňovat, že ano? ;-)
Tímto bych chtěl zároveň dodatečně na blogu pana Hedvíčka poděkovat vzácným dárcům panu Dědíkovi, panu Hedvíčkovi a panu Jemelkovi za jejich dobrou vůli, úsilí, čas a práci, kterou vynaložili aby mohli oponu holešovské Šachově synagoze darovat. Stále také vzpomínáme na příjemné setkání při darovacím aktu.
Zdraví
Vratislav Brázdil
správce synagogy

Ponekud mne to udivilo a vyhledal jsem skutecne kontaktni udaje na pana Brazdila ale je tam jina e - mailova adresa.

Domnivam se ze si slovutny mistr pera z Kojetina celou zalezitost s hanopisem v zachvatu tropickeho silenstvi proste jen vymyslel.
Byl zrejme nazoru ze pozornost hedvickovy sekty vuci jeho osobe ponekud ochabla tak ze sebe opet udelal "obet podleho utoku" proradneho emigranta. Ted se opaji projevy sympatie a loajality ze strany svych servilnich lokaju ale obavam se ze mnohe prispevky si pise velejester sam.


Moje reakce na hanopis silence z floridskych bazin

22. října 2013 v 6:39

Vazeni,
vcera jsem byl panem Rossem Hedvickem z Floridy na jeho blogu verejne krive obvinen a nejapne urazen:

Ceska udavacska svine...

Včera v 17:56 | Ross Hedvicek
Vsimnete si prosim, ze pridavne jmeno "ceska" pouzivam jako nadavku.
Vysvetleni: 8. dubna 2013 jsem se zucastnil prijemne dobrocinne akce a to predani parochetu (coz je chramova opona) a dvou hebrejskych knih v Sachove synagoze v Holesove.
Samotna moje pritomnost vzbudila ale nelibost jedne ceske udavacske svine a ta rozeslala anonymni email velkemu mnozstvi lidi, vsem zamestnancum holesovskeho mestskeho uradu, kteri maji email (od starosty, vsech uredniku az po kancelar ridici odvoz odpadku a popela) - poctete si:
---------- Původní zpráva ----------
Od: pavel.novotny365@seznam.cz
Datum: 20. 10. 2013
Předmět: kauza Šachova synagoga
Dobrý den,
Město Holešov a Šachova synagoga VŮBEC nemají tušení, s jakými lidmi se to zapletli...
"Luis" (ve skutečnosti Ludvík) Dědík je předním členem tzv.zrůdné Hedvíčkovy sekty. Za minulého režimu to byl velmi aktivní lampasák, člen KSČ a kandidát do ÚV KSČ(!). A do Kanady "emigroval" až dlouho po r. 1990.
"Ross Hedvicek" (ve skutečnosti Rostislav Hedvíček) je hlavní postavou této skupiny: známý to spammer a internetový provokatér, vysoce amorální, nenávistná a vulgární osoba - jeho výroky si můžete přečíst zde:http://hedvicek.unas.cz/ (doporučuji scrolovat níže, na jednotlivé výroky), a samozřejmě si tyto výroky můžete ověřit kliknutím na "o" - odkaz, popř. "z" - záloha.
Po přečtení těchto výroků vám bude jasné, že Hedvíček je nebezpečný člověk (mj. ho vyšetřoval FBI a ATF). Je na něj v ČR podáno spousta trestních oznámení (hanobení národa, šíření poplašné zprávy, pomluvy, urážky na cti, atd.), jedna advokátní kancelář proti němu podala žalobu.
Je "guru" jeho sekty, kde jsou jedinci bezvýhradně s ním ve všem souhlasící, kteří jsou naladěni na stejně zrůdnou a nenávistnou notu (jejich výroky jsou pak zde: http://hedvicek.unas.cz/2.htm).
Karel Jemelka je Hedvíčkův švagr, je mu taktéž oddaný a členem jeho sekty.
s pozdravem
Pavel Novotný
---
I kdyz odesilatel pouzil anonymni adresu pavel.novotny365@seznam.cz - nebylo tezke zjistit, ze skutecnym odesilatelem je Dr. David Werner, pouzivajici i adresu ottoflick@rocketmail.com. David Werner je psychicky nemocna osoba, ktera na internetu dlouhodobe "pronasleduje" a pise udavacske dopisy (obzvlast na mne) radu osob, ktere povazuje za nedostatecne vlastenecke nebo kriticke vuci Ceske republice, ve snaze jim nejak uskodit nebo ublizit.
Jeho adresa je
David Werner
Dr.sc.nat.
Ursulaweg 27
Winterthur
Switzerland
Tel. 052 243 31 30
---
Vsem prijemcum jeho nenavistnych a pomatenych dopisu a zprav se omlouvam. A dekuji za prijemne chvile, ktere jsem ztravil v Holesove.

Nikdy jsem Vam zadny mail pod jmenem Pavel Novotny neposlal. Prosim vas neprodlene o odvolani kriveho obvineni nebo upresneni cele situace (napriklad IP cislo skutecneho odesilatele) nebo se obratim na Policii CR s prosbou o vysetreni celeho pripadu.

Dekuji

David Werner

Vidlaci z rude Moravy v civilizaci

18. října 2013 v 22:44


Svagrova kojetinskeho saska (vsimnete si bile podprsenky pod trickem) v Shell Factory, Cape Coral, Florida. Je krasne ze clenove strany zlocinne a zavrzenihodne se po sametovem podvodu prekabatili a cestuji k imperialistum. To jim samozrejme nebrani v tom aby v rodnych Susicich u Prerova volili KSCM. Ale i v Susicich dnes buji nerest a soudruzky se umi pekne odvazat.